Беше вистински гениј: Новиот албум “Лавицата Еми Вајнхаус: Скриено богатство” излегува во Декември.

31 октомври, 2011
amy_winehouse_1

Тајните и досега необјавените материјали коишто пред смртта ги сними Еми, ќе бидат објавени во Декември оваа година во вид на нов албум “Лавицата Еми Вајнхаус: Скриено богатство (“Amy Winehouse Lioness: Hidden Treasures”). Една од песните ја снимила дoдека била под дејство на хероин, а во друга зборува за изневерувањата од страна на нејзиниот поранешен сопруг Блејк Филдер. На албумот ќе има 12 песни, а како датум за кога ќе излезе се спомнува 5 Декември.

Татко на почината звезда, Мич, откако го преслушал новиот албум изјавил : “Досега не разбирав какво вистинско гение е Еми. Не разбирав досега, кога седневме заедно со остатокот од семејството и го преслушавме албумот. Многу го ценам нејзининот талент. Од џез па до хип-хоп песни, сите ми го одземаа здивот ” . Парите од продажбата на албумите ќе идат во фондација која ќе го носи името на Еми Вајнхаус. Обдуциските налози од пред неколку дена потврдија дека алкохолот ја убил пејачката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi