Бијонсе, сестра од соништата

30 јуни, 2011
BeyonceandSolange

Бијонсе за роденденот на својата сетсра и подарила 25 пара дизајнерски чевли. Тоа е нејзината пасија, знам што би ја направило најмногу среќна, затоа и го одбрав овој подарок, изјавила Бијонсе. Таа е мојата омилена сестра, ова е најмалку што можам да направам за неа, стои во изјавата на Бијонсе.

Инаку, познато е дека Бијонсе троши многу на нејзиното семејство. Таа неодамна на својот сопруг за роденден му купила автомобил Бугати.

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi