Даниел Крег: Сестрите Кардашијан се идиотки! На квадрат:)

30 ноември, 2011
daniel-craig-bond-gun

Актерот Даниел Крег сака неговиот приватен живот да го заштити од јавноста, па дури и неговата свадба со Рејчел Вајс била тајна. Тој верува дека сестрите Кардашијан кои ја продаваат својата приватност се вистински идиотки.
Вие не можете да посакате моменти на осаменост бидејќи на непознати луѓе им дозволувате да влезат во вашите животи. На некој сте му дозволиле да влезе во вашата дневна соба, спална соба, додека се породувате…  Сето тоа ни го покажавте и сега сакате малку приватност. Заборавете на тоа – изјавил Даниел Крег кој глуми во новиот филм за Џејмс Бонд.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi