Порно актерот Бруно на своето синче му вели: Тато мора да патува поради бизнис!? Немој толку многу да работиш:)

30 ноември, 2011
0

Тоа што сум порно актер не ме разликува од другите. Јас сум обичен човек кој си ги плаќа сметките, оди на шопинг и лекар, се однесувам како и сите други луѓе, изјавил Бруно SX (48). Францускиот порно актер додал дека неговата работа како и секоја друга. Во порно индустријата е веќе 26 години, и тврди дека спиел со повеќе од 3000 жени.

– Ми се допаѓа кога жените ќе ги доведам до самата екстаза, изјавил французинот. Тој се пофалил дека е вистински господин, бидејќи по снимањето секогаш им дава предност на актерките да се истушираат пред него. Од снимена сцена заработува приближно 6000 евра. Тој е оженет и има петгодишен син, на кој се уште не му кажал со што се занимава, бидејќи е премногу мал.

– На синот му кажувам дека сум на службено патување, бидејќи имам бизнис, но кога ќе порасне ќе биде горд на тато, бидејќи неговиот татко е супер еб.ч, изјавил Бруно. Тој додал дека неговата сопруга не е љубоморна што спие со други жени, а со колешките од сетот се дружи и приватно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi