Ријана се плаши од бременост…ќе посвојувала дете!

31 август, 2011
Rihanna Shops Prada With Gal Pals In Sardania

Ријана, наводно планира да посвои дете од Хаити. Извори блиски до пејачката, која претходно откри дека се плаши од породување, откриваат дека Ријана е се поблиску до остварување на желбата, да овозможи дом и родителска љубов на посвоено дете.

-“Таа е сериозна по тоа прашање и веќе се има испланирано. Ги ангажираше своите адвокати да подготват потребни документи за посвојување. Не се гледа во улога на биолошка мајка, нема маж покрај себе и по целата драма со Крис Браун, таа е малку чудна во однос на машкиот пол. Најважно и е својот живот и внимание да го посвети на некого, не само на себе”, открива извор за американските медуми.Изворот, додава и дека голема поддршка за оваа одлука, Ријана добива од Бијонсе и најзиниот сопруг Џеј-З, кои воедно ќе бидат кумови на нејзиното дете.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi