Се разведуваат Деми Мур и Ештон Качер?

30 јуни, 2011
demi i eston

Повторно се појавија гласините дека холивудскиот пар Ештон Качер и Деми Мур се разведуваат. Ова не е прв пат светските медиуми да пишуваат за можниот развод. Но, овој пат тие тврдат дека е вистина.

Како причина за разводот се наведува желбата на Ештон да биде слободен, и да не е во брак повеќе. Инаку, и минатиот пат кога се пишуваше за разводот на Ештон и Деми, како причина за разводот беше наведено неверството на Ештон.

Ештон и Деми се запознале во 2003 година, а две години подоцна го кажаа судбоносното ДА.

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi