Тепачка помеѓу Лестер и Брендон!?

30 ноември, 2011
rtltv2011050808341

Како што пишува Story, излетот во Прага на поранешните станари на Големиот брат, Брендон и Лестер нема да им остане во најубаво сеќавање.
Нетрпеливоста меѓу нив се зголемила до тој степен што одлучиле и физички да се пресметаат.
А до пресметката дошло поради непрестаното провоцирање на Брендон. Лестер во еден момент го нападнал Брендон, бидејќи не сакал да ги трпи неговите константни провокации.
Судирот поминал без поголеми физички последици за двајцата, но не е познато дали тие сепак на крајот се смириле.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi