Што ги плаши мажите кога за прв пат имаат секс со девојката?

30 април, 2011
strav kaj mazot

Не се само девојките нервозни пред првиот секс, истото тоа им се случува и на мажите. Ова се најчестите работи на кои помислуваат мажите пред и за време на првиот секс со својата девојка.

Дали големината на мојот пенис ќе одговара на нејините барања. Ова е еден од најголемите проблеми на мажот.

Дали таа ќе биде активна или ќе чека јас да ги правам сите работи во кревет.

Дали ќе очекува да бидам поагресивен од она што сум. Секој има различни желби за тоа на каков начин ќе води љубов, но мажот се плаши дали ќе може да го направи она што партнерката го очекува од него.

Ова се само дел од маките кои ги имаат мажите пред да се докажат пред својата партнерка.

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris