Month: м.г

6136.jpg
Иако најпознатата црномуреста манекенка има 41 година, нејзиното појавување на пистата сите ги остави без здив! Дизајнерот Роберто Кавали очигледно сакал Наоми Кембел да биде “посебна” (како и секогаш) на гламурозниот италијански моден настан. Погледнете!  

1399.jpg
Празничната атмосфера во студиото ДМ во Белград, за време на доделувањето на наградата на Аца Лукас, ги дигнала на нозе пријателките и колешките Лепа Брена и драгана Мирковиќ. Веќе трета недела со ред телевизијата доделува награди за победник од Белград, бидејќи оваа манифестација од Домот на синдикатите се преселила во студиото на познатата куќа, чија […]

Prince-william-and-kate-middleton-heir.jpg
Кејт Мидлтон, сопругата на принцот Вилијам  е бремена веќе шест недели, изјавува неименуван извор близок до кралското семејство. Младата кралска двојка наводно веќе размислува за имиња за девојчиња и за момчиња, иако Вилијам повеќе од се сака девојче. Исто така, Кејт и Вилијам веќе работат на детската соба во својот дом во Велс и на […]

g79.jpg
Вирово Не знам што попрвао да Ви препорачам: да ги прочитате думите од Петре М. Андреевски за Вирово, или прво да отидете таму, во таа „скрајотија“ па самото Вирово да Ви биде испеано во слики, тонови и мириси. Вирово е Демир Хисарско село, името го добило сигурно по длабоките вировите кои ќе ги сретнете скоро […]

5e6.jpg
Една 21 годишна британка развила чуден вкус кога станува збор храната, таа сака да јаде сунѓери и сапуни. Кери Требилкок тврди дека до сега изела околу 4000 сунѓери и 100 сапуни. Оваа девојка која работи како стоматолошка сестра, изјавила дека сунѓерите ги јаде со разни додатоци како сенф, сосови, џем, мед, кечап или со топло […]

MADONNA.jpg
Кралицата на поп музиката, Мадона, и покрај годините изгледа подобро од било  кога. На новата насловна страна за синглот ‘Girld Gone Wild’, 53 годишната пејачка позирала во голо издание, а мораме да признаеме дека не се ни потрудила повеќе да сокрие. Совршената линија, чипкана долна облека се првото нешто што ќе ви падне во око. […]

alka-vuica.jpg
Учесниците во шоуто “Двојки” пред камерите ги откриле своите сексуални искуства. На почеток не сакале да зборуваат за тоа, но кога Милан Магиќ, сопруг на Цеца Китич, го скршил мразот – се одвивало полесно. Тој се изјаснил дека водел љубов со девојка 14 години помлада од него. -Тоа беше за време на бомбардирањето, тогаш имаше […]

whitney_houston_466547S1.jpg
Витни Хјустон починала од смртоносна комбинација на Валиум, Касанакс и алкохол, покажал прелиминарниот извештај на токсиколошките наоди објавени од страна на Fox News . Иако конечниот извештај допрва треба да се утврди, за точната причина за смртта, се наведува дека коктелот од лекови и алкохол предизвикал прекин на работата на срцето. Да се потсетиме, пејачката […]

87w.jpg
Кинескињата Li Xiufeng (95) ги шокирала локалните жители во селото од кое потекнува откако излегла од својот ковчег, шест дена откако наводно починала. Кинескињата паднала во бањата и ја повредила главата, кога ја пронашле соседите таа не мрдала и претпоставиле дека е мртва од здобиените повреди. Два дена откако ја пронашле, соседите купиле ковчег со […]

man-coloring-page-5.gif
Зошто мажите се како делфини? Затоа што се зборува дека се интелегентни, но тоа сеуште никој не го докажал.   Зошто мажите се како полжави? Имаат рогови, лигави се, и се влечат…и мислат дека куќата е нивна.   Зошто мажите се како микробранова печка? Се загреваат за 15 секунди.   Зошто мажите се како сперматозоиди? […]

0660.jpg
Познатиот американски комичар Џими Кимел направил неверојатно девет минутно видео на холивудските клишеа, низ кое минаа скоро сите актери и актерки. Идејата била да се направи филм со највеќе холивудски актери и актерки на едно место. Целото видео всушност е пародија на филмската индустрија, а за реализација на овој проект му требале четри месеци. Погледнете […]

dara.jpg
Наводно, Дара Бубамара ја повикал анонимен човек и од неа побарал 20.000 евра доколку сака да и биде вратен украдениот џип BMW X6. -Кажано и е дека само на тој начин може да си го врати автомобилот. Доколку не прифати да им ја даде бараната сума, ќе се потрудат никогаш поивеќе да не го види […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris