Month: м.г

tb7809.jpg
Невнимателен вебмастер оставил слободен пристап на сите податоци на еден порно сајт и можело да се прочитаат сите лозинки на регистрираните корисници, како и нивните мејл адреси, шифри и слични податоци. Ако случајно имате отворено профил на порно сервисот YouPorn треба да знаете дека лесно можеби некој влегол до вашите кориснички податоци и ги видел […]

ben-affleck-jennifer-garner.jpg
Актерката Џенифер Гарнер  и нејзиниот сопруг Бен Афлек добиле син. Ова е трето дете на познатата двојка, која веќе ги има ќерките Вајолет и Серафин Роуз. Џенифер Гарнер и Бен Афлек станаа горди росители на момчето чие име сеуште не е утврдено. Двојката е во брак од 2005 година, а во август минатата година актерката […]

149378.jpg
Корисниците на социјалните мрежи се повеќе поставуваат строги барања во однос на приватснота на своите податоци, така што го ограничуваат пристапот на непознатите лица до овие податоци. Њујорк – корисниците на Фејсбук и другите социјални мрежи стануваат се помалку друштвени, покажале најновите истражувања од непрофитната организација IALP (Internet & American Life Project). Зголемениот број на […]

boki2.jpg
Леа Киш ќе ја открие тајната. Водителката на емисијата “Неделно попладне” на Пинк му кажала на својот гостин Боки 13, дека во темница ќе провери дали е машко или женско. -Боки, кажи ни конечно, дали си машко или женско? – била директна Леа. -Леа, мислам дека ти би била идеална како водителка на некоја ноќна […]

1Oskar_2834_inter1.jpg
Американската аукциска куќа  “Нејт Сендерс”, и покрај противењето на Американската филмска академија, започна со продажбата на колекции од статуи за Оскар, кои вредат преку еден милион долари, два дена по свечената церемонија на доделувањето на овие признанија. Колекција од 15 златни статуи ја вклучува и статуата  која Херман Манкевич ја добил за најдобро сценарио за […]

0659.jpg
Дизајнерот Ив Бехар дизајнирал секс играчка наменета за жената од 21 век! Своите фантазии и мисли ги преточил во дело, а вибраторот со уникатен дизајн го нарекол Џоми Џејн. Овој вибратор е направен од водоотпорен материјал и изгледа многу по моќно од обичните. Вибрациите може да се контролираат по потреба. Тука е и вибраторот со […]

t87.jpg
Google објавил дека ќе го награди со милион долари оној хакер кој ќе успее да  најде дупка во нивниот пребарувач Chrome. Одлуката е донесена заедно со онаа дека компанијата ќе се повлече од хакерскиот натпревар Pwn2Own. Како причина ги навеле променетите правила, кои ги нарекле „загрижувачки“, пишува Computerworld . Затоа, Гугл одлучи да направи свој […]

143808.jpg
Истражувањата покажале дека припадниците на црната раса многу отскокнуваат од сите останати,во тоа колку е голема нивната машкост. Често се прашуваме дали големината на песниот се одредува според тоа колку му е голем носот, средниот прст или стапалото, како и дали тоа има некаква врска со бојата на кожата. Кога велиме мажите од црната раса […]

ceca6.jpg
Светлана Ражњатовиќ прв пат по одум месеци, запеала во саботата вечерта. И настанал општ хаос. Кога го земала микрофонот, атмосферата на прославата за полнолетство на една девојка во ресторан во Белград, била доведена до лудило. Неколкумина пијани гости изнанадно започнале жестока расправија која довела до тепачка. -Во таа гужва не се знаело кој кого удира. […]

tf60.jpg
Бакнежот на американскиот маринец и неговиот дечко стана хит на интернет! Балнежот кој стана хит, сепак разбуди и лавина од негативни коментари, пред се поради тоа што се бакнуваат двајца мажи. Досега фотката на фејсбук успеала да добие 14.000 лајкови. „ Сите кои  одговорија позитивно јас и мојот партнер сме им благодарни … Не го […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris