Month: м.г

Моира Џонстон (29) која по професија е топлес танчерка во топлите денови низ Њујорк е вистинско освежување низ улиците, а слободно може да се каже дека претставува и атракција. Убавата девојка секој ден се шета топлес низ улиците на Њујорк на огромно задоволство пред се за машката популација. Таа оди на шопинг, се вози со […]

question-mark-6.jpg
1. Во моментов читаш што пишува тука 2. Сфаќаш дека е глупаво 4. Не успеа ниту да забележиш дека недостига точка 3 5. Сега се уверуваш во тоа 6. Се смееш 7. Сеуште читаш иако знаеш дека е глупаво 9. Не забележа дека недостига точка 8 10. Сега се уверуваш во тоа и се смееш […]

r4f1.jpg
Колку добро го познавате партнерот? Дали отворено разговарате? Како функционирате? Одговорете на следните прашања и ќе дознаете дали сте идеална двојка… 1. Дали ги знаете сите прекари на вашиот партнер? А) воопшто незнаете дека ги има Б) знаете само еден Ц) ги знаете сите дури и оние од детството 2. Дали знаете кој број на […]

Откако беше пуштена снимката од наводната посета на вонземјаните за време на ОИ во Лондон сега се појави уште една снимка направена во Велика Британија, но од февруари месец оваа година. Со децении се зборува за летачките чинии кој наверојатно припаѓаат на вонземјани, овој пат тоа може да и само по себе доказ дена постои […]

tuoi.jpg
Да го разубавите телото со пластични операции можеби не е најдобриот начин, а пред се е многу ризично. Секако овие луѓе го осетиле тоа на своја кожа. Дел од нив се познати ѕвезди, а дел се само луѓе кои навистина се зезнале што направиле пластични операции. Еве ја галеријата:

lip-ad.jpg
Црвен кармин, негувани нокт и нагласено деколте се три работи кои ќе ги натераат мажите да фантазираат, но се наоѓаат и на листата на топ 20 работи поради кои жените се чувствуваат секси. Црвен кармин на усните е фантазија како на мажите така и на жените. Откриени се топ 20 работи поради кои жените се […]

celeb-rundown-118.jpg
Пред ТВ камерите почнала како тинејџерка, а оттогаш се развила во вистинска актерска ѕвезда! Клер Дејнс ја краси насловната на новиот број на британското издание на магазинот GQ, и изгледа повеќе заводливо од било кога до сега. Отворот на белиот фустан ги нагласил нејзините долги нозе, а црвените високи потептици дале впечеток на ‘femme fatale’. […]

vhbjk.jpg
Експертите велат дека најдобро e бојата на кожата да се задржи преку храната. Кои се позитивните дејства на одредени видови храна… Бетакаротен  важен за раст и подобрување на ткивото на кожата помага во заштитата од сончевите зраци, а поттикнува создавање на меланин. Компири, тиква, моркови, манго, праски, кајсии. Ликопен  според некои студии ликопенот има заштитно […]

12082623895017814012c7e506876372_orig.jpg
Јапонскиот сајт iLab објави фотографии од наводно новиот  iPhone. Некои од карактеристиките се поклопуваат со предходните гласини за поголем екран. Сепак, доколку се повикуваме на некои порани најави се зборуваше дека ќе има радикални промени во однос на iPhone 4/4S, а тоа говори дека ова може и да не е конечната верзија на новата генерација […]

soraja8.jpg
Провокација е нејзиното второ име! А на оваа фотографија се чини дека добила најмногу like-ови! Сораја Вучелиќ споделила малку постара фотографија на Facebook. На неа позира, но овој пат со задникот во преден план. Сораја работи на лаптоп, но зарем во ваква поза?! Како и да е, фановите се задоволни, а нејзината фотографија собрала најногу […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi