Month: м.г

fk.jpeg
Lexus претстави една единствена фотографија од својот нов модел за да ја заинтересира јавноста пред официјалната премиера. Деталните податоци се уште не се достапни, но се очекува да има соверемена верзија на 4.6-литарски V8 мотор. А можно е да биде и модел со хибриден погон. Моделот на фотографијата LS F Sport ќе изгледа моќнно и […]

rihanna1.jpg
Тешко дека некој ќе поверува дека познатата пејачка не е биолошка мајка на ова девојче… Пејачката Ријана на својот Twitter профил објавила слика од едно девојченце, а под неа напишала дека тоа е нејзината посвоена ќерка. Малата е слатка како мед, а неверојатна е сличноста помеѓу нив две. Освен тоа што двете имаат темен тен, […]

dewoji.jpg
Едно ново истражување покажува дека оптимистите имаат здраво срце, а најчесто заболуваат песимистите. Истражувањето спроведено на Универзитетот во Мичиген покажали дека позитивниот став и мисли може да не спаси од срцев удар. Оптимистите секогаш и во сите ситуации очекуваат најдобар исход и гледаат на позитивните аспекти, а тоа во голема мера ги штити од стресот […]

fre.jpg
Неговата ќерка дури 12 пати била бремена, но три деца починале по раѓањето. Свештеникот Агбоф Јао Хатека (47) од Јужноафриканската Република со својата ќерка имал девет деца поради што е осуден на 20 години затвор. Најстарото дете има 15 години, додека најмалото има 2 години. Свештеникот го признал инцестот и бил осуден на 20 години […]

wert.jpg
Девојката од Њупорт изјавила дека се ужаснува од овошје и зеленчук, а кога гледа банана веднаш и се повраќа. Таа јаде само помфрит, сирење и бел леб и тоа од еден производител. Англичанката Аби Страуд (18) неможе да живее нормално бидејќи страда од ретко пореметување и селктивна исхрана. Кога ќе види свежо овошје или зеленчук […]

3121.jpg
Ронда Вашингтон (33) од Тексас го прободела својот маж поради Фејсбук. Додека таа се рбани дека тоа го направила поради тоа што ја изнервирал бидејќи бил и здрогиран, мажот сепак тврди дека таа тоа го направила поради статус на Фејсбук. Ронда како што пренесуваат локалните медиуми изјавила по апсењето дека нејзиниот маж бил дрогиран и […]

funny_woman_picture2.jpg
1. Која е разликата помеѓу жена и љубовница? – Околу 25 килограми. 2. Најдобар ТВ е жена! Напред две копчиња, назад е звучникот, во средината екранот. Месечно емисија во боја. Ако случајно се изостане, некој го заебал апаратот! 3. Како животните одат на одмор? Лавот сам, Тигарот со љубовница, а Мајмунот со жена! 4. Зошто […]

ROBSTEN.jpg
Додека сите ја обвинуваат Кристен Стјуарт, поради тоа што го изневерила Робет Патинсон, изгледа дека за ова е заслужен неговиот близок однос со друга жена! Извори блиски на актерката тврдат дека таа Роберт го изневерила поради тоа што била љубоморна на неговото пријатество со актерката Емили де Равин. Роберт многу се зближил со оваа актерка […]

katy-perry-john-mayer.jpg
Иако таа мудро молчи, американските таблоиди пишуваат дека Кети Пери е во љубов со колега! Изборот паднал на музичарот Џон Мајер, со кој 27-годишната пејачка првенствено соработува. Заедно пишувале песни, но изгледа дека помеѓу нив се случило нешто повеќе. Кети и Џон за прв пат се видени заедно во посета на еден клуб во Лос […]

1030.jpg
Ако ви здосадија стандардните и класични куќи и останатите вообичаени простории за одмор, а сте голем љубтел на природата, сигурно ќе со голем интерес ќе ја погледнете денешната галерија. Во неа ве очекува најлуксузната куќичка изградена на дрво, а се наоѓа во австралиска шума. Поседува дури и базен. За сите оние кои сакаат да побегнат […]

Група француски научници пронашле начин како да им помогнат на луѓето кои неможат да ги движат рацете и нозете. Тие сакале да им ја олеснат комуникацијата со светот и тоа пишувајќи со очи на екранот на компјутерот. Пациентите кои ја загубиле способноста да се движат, наскоро, благодарение на новата технологија, може да комуницираат на сосема […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris