Month: м.г

ljubov.jpg
Румените образи, забрзаниот ритам на биење на срцето и потење на рацете се само неколку показатели на заљубеност. Меѓутоа во самиот организам се појавува и хормонска непогода, што претставува јасен знак дека Купидон ја пуштил својата аморова стрела. Купидонова хемија Кога станува збор за љубовта, ние сме на милост и немилост на биохемијата. Една од […]

sintija.jpg
Манекенката Синтија Осокогу (24) се сретнала со пријател кого го запознала на Фејзбук. Тој ја однел во хотел надвор од градот, ја издрогирал, претепал, силувал и на крајот ја убил. Синтија Осокогу (24) се занимавала со манекенство и била успешна деловна жена од Нигерија. Таа во јули, била пронајдена мртва во хотел во Лагос, а […]

1171.jpg
Џенифер Анистон навистина пронајде совршен животен партнер во Џастин Теру – човек кој е подготвен да оди во шопинг со неа. Да бидеме реални, актерот не изгледа воодушевен додека заедно посетуваат продавници за осветлување во Холивуд. Но, како и да е тој ги исполнува своите обврски како иден маж. Џастин ги  имаше  прекрстено рацете во поголемиот […]

hoze-muhika.jpg
Претседателите важат за луѓе кои живеат во изобилство и луксуз, но еден од нив не ги ужива привилегиите во согласност со неговата функција. Не живее во резиденција туку во фарма, не се вози со блиндирано возило, туку со “буба” чија вредност изнесува 1945 долари! Хозе Мухика, живее на фарма, вози „буба“, им помага на соседите […]

stapala.jpg
Цел ден го поминувате во чевли, а од трчање „наваму натаму“ на крајот на денот чувствувате пулсирачка болка во потечените стапала. За среќа, постои едноставен начин да се ослободите од болката, и тоа со домашен рецепт! Станува збор за купка од рузмарин и грејпфрут, која е буквално рај за вашите стапала. Грејпфрутот е одличен за козметички […]

1169.jpg
Харпер Бекам има нов другар, комичарот Расел Бренд кој беше забележан на фудбалската утакмица на Дејвид сосвојот тим Галакси овој викенд во Лос Анџелес. Расел Бренд ја забавуваше малата Харпер додека другите го бодреа Бекам од трибината. Расел, 37 годишниот комичар си играше со Харпер притоа изведувајќи најразлични фаци додека таа седеше во скутот на […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris