Видео: Изел 10 лимони за 5 минути!

30 јуни, 2012

Овој лик успеал новиот предизвик, кој подразбира џвакање и голтање на 10 свежи лимони, да го спроведе на дело.

Голтање цимет веќе не е во шема, а што ќе биде следната бизарност која некој ќе се обиде да ја изврши, можеме само да погодуваме.

Овој предизвик дефинитивно не делува невозможно, но во секој случај многумина не би се осмелиле на ова. Едно е сигурно: пече, нагризува, боли…

Погледнете!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi