Луксузен глушец од INTELLIGENT DESIGN

30 ноември, 2012
luksuzen glusec

Сите оние кои уживаат во индустриски дизајн и воздивнуваат на иновациите од светот на гаџетите, овој титаниумски глушец е вистинска причина за радост…

Холандскиот Intelligent Design е многу горд на глушецот на кој не може да му се оспори луксузниот имиџ и елеганција. Направен е од првокласен титаниум кој се користи во ентериерите и за изработка на накит. Тркалото е од неодим, редок метал кој е многу скап, но затоа ќе обезбеди и сигурност при секој контакт. Ако ве интересира цената на оваа креација, знајте дека се вбројува во еден од најскапите и изнесува околу 520 долари.

LUKSUZNI MIŠ BY INTELLIGENT DESIGN

LUKSUZNI MIŠ BY INTELLIGENT DESIGN

LUKSUZNI MIŠ BY INTELLIGENT DESIGN

LUKSUZNI MIŠ BY INTELLIGENT DESIGN

LUKSUZNI MIŠ BY INTELLIGENT DESIGN

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi