Може ли ова да биде iPhone 5?!

31 јули, 2012
12082623895017814012c7e506876372_orig

Јапонскиот сајт iLab објави фотографии од наводно новиот  iPhone.

Некои од карактеристиките се поклопуваат со предходните гласини за поголем екран. Сепак, доколку се повикуваме на некои порани најави се зборуваше дека ќе има радикални промени во однос на iPhone 4/4S, а тоа говори дека ова може и да не е конечната верзија на новата генерација на iPhone.

Во секој случај нема уште долго да се чека на новиот iPhone. Споменатиот јапонски сајт тврди дека новиот iPhone ќе биде претставен на 12 септември.

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris