Ирина Шајк „убива“ со својата убавина!

9 мај, 20120
h90p

Кога мажите ќе ги видат овие фотографии сигурно ќе помислат дека Роналдо е среќник, а всупност и не се далеку од вистината, бидејќи Ирина е прекрасна.

Познатиот модел повторно го покажа своето вајано тело за новата кампања за еден шпански бренд за гардероба.

Роналдо и Ирина често се одвоени поради работните обврски, но фудбалерот на билбордите во Мадрид секојдневно може да ја гледа својата убавица во бикини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi