10 факти за тебе

31 јули, 2012
question-mark-6

1. Во моментов читаш што пишува тука

2. Сфаќаш дека е глупаво

4. Не успеа ниту да забележиш дека недостига точка 3

5. Сега се уверуваш во тоа

6. Се смееш

7. Сеуште читаш иако знаеш дека е глупаво

9. Не забележа дека недостига точка 8

10. Сега се уверуваш во тоа и се смееш дека повторно наседна

11. Почнуваш да ужуваш во ова

12. Не сфати дека требаше да бидат 10 точки

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris