Мажи!

29 февруари, 2012
man-coloring-page-5

Зошто мажите се како делфини?

Затоа што се зборува дека се интелегентни, но тоа сеуште никој не го докажал.

 

Зошто мажите се како полжави?

Имаат рогови, лигави се, и се влечат…и мислат дека куќата е нивна.

 

Зошто мажите се како микробранова печка?

Се загреваат за 15 секунди.

 

Зошто мажите се како сперматозоиди?

Бидејќи, само еден од милион е од некаква корист.

 

Зошто батериите се подобри од мажите?

Затоа што имаат најмалку една позитивна страна.

 

Каква е разликата помеѓу шоља кафе и маж?

Нема разлика, се напнуваш и по едното и по другото.

 

Мажот е како видеорекордер: напред, назад, напред, назад…извади!

 

Зошто мозокот мажите вреди многу повеќе од мозокот на жените?

Затоа што е поредок…

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris