Космополитна колекција – „Blumarine“ 2012

30 јануари, 20120
1

Прекрасната Вика Фалилеева е новото лице на пролетна колекција на Blumarine. Погледнете како тоа изгледа Вика облечена во космополитни аутфити, кои го приковуваат погледот, обсипани со бои и дрски принтови. Колекцијата ни носи специјален вид искушение од која зрачи раскош, флерт и елеганција. Безпрекорно!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber