Најновото од „Karen Millen“

10 февруари, 20120
9

За новата сезона брендот направи удар, земајќи ја ќерката на Ани Ленокс – Тали Ленокс како лице кое ќе ја представува колекцијата. 19-ет годишната Тали е професионален модел веќе неколку години. Она што го избравме за вас од целата колекција се оние парчиња кои најдобро ги отсликуваат новите пролетни тенденции.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber