Новиот пролетен каталог од „River Island“

16 јануари, 20120
0

Ривер Исланд го представи каталогот со својата најнова колекција за сезона пролет/лето 2012. Фанки, свежи, со стил, забавни се само дел од суперлативите, со кои можеме да ја опишеме колекцијата. Секој дел од колекцијата е уникатен – од широка гама на бои и принтови, до перфектни детали и форми на облеката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber