Кинескиња излегла од ковчег после шест дена откако умрела!

29 февруари, 2012
87w

Кинескињата Li Xiufeng (95) ги шокирала локалните жители во селото од кое потекнува откако излегла од својот ковчег, шест дена откако наводно починала. Кинескињата паднала во бањата и ја повредила главата, кога ја пронашле соседите таа не мрдала и претпоставиле дека е мртва од здобиените повреди.

Два дена откако ја пронашле, соседите купиле ковчег со намера да ја погребаат достојно старицата, бидејќи таа немала никој и живеела сама. Одлучиле да не го заклучуваат ковчегот и да го остават неколку дена за да може сите од селото да се опростат од неа.

Кога се вратиле селаните да го земат ковчегот и да ја погребаат, се шокирале кога виделе дека во него го нема телото на старицата. Подоцна ја виделе како готви во кујната.

Старицата им раскажала на соседите дека се разбудила од чуден сон и дека некако се нашла во ковчег и дека многу е гладна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris