Малото слонче покажа колку го сака фудбалот

1 јуни, 2012
Малото слонче покажа колку го сака фудбалот

Малото азиско слонче Дона ги покажала своите спортски вештини баратајќи со топката во една англиска зоолошка градина.

Двегодишната Дона ја шутираше топката и си играше како дете.Малите слончиња се многу слични на мали деца- вели Ли Шембрук.Тие уживаат да играат и трчаат наоколу.Тоа ни дава на нас голе шанса да се зближиме со нив.

httpv://www.youtube.com/watch?v=HUt6irg7fTA

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi