Алка сакала да експериментира – имала секс со жена!

29 февруари, 2012
alka-vuica

Учесниците во шоуто “Двојки” пред камерите ги откриле своите сексуални искуства. На почеток не сакале да зборуваат за тоа, но кога Милан Магиќ, сопруг на Цеца Китич, го скршил мразот – се одвивало полесно. Тој се изјаснил дека водел љубов со девојка 14 години помлада од него.

-Тоа беше за време на бомбардирањето, тогаш имаше 20 години, изјавил мажот на поранешната ракометарка.

-Знаев за тоа, додала Цеца Китич, а потоа му се свртела на својот сопруг:

-Не е важно дали паѓале бомби, што сте правеле, туку да потврдиш дека тоа се случило. Но тоа било пред мене. Фала му на Бога.

-Не е малолетничка, дополнил Милан – Што мислевте вие?

Алка Вуица признала дека имала секс со жена, иако се обидувала да не го претстави така.

-Тоа неможам да го наречам секс. Повеќе како експериментирање. Ние не сме лезбејки. Само се обидовме да пробаме нешто поразлично, нагласила познатата хрватска пејачка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris