20 ноември, 2018

Радио

Познатата македонска поп-пејачка Елена Ристеска наскоро ќе промовира нов видео запис во кој ќе се појави со својот нов имиџ.

Непосредно пред промоцијата на новиот спот за песната “Опасно време” на Елена Ристеска, Попара ексклузивно ви доловува дел од атмосферата на снимањето кое како што дознаваме се снимаше 6 дена на повеќе локации низ Македонија!

Како што можевме да забележиме од фотографиите партнер во спотот на Елена Ристеска е познатиот актер Славиша Кајевски. Дали се работи за обичен видео запис или краток игран филм набрзо ќе дознаеме!

 

  1. Konecno che go davaat na yotube i spotot ja sakam

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Ексклузивни фотографии од снимањето на новиот спот на Елена Ристеска
Горе