Ева Лонгорија се разголе за мексиканскиот “GQ”

30 ноември, 2012
eva_longoria-gq_mexico-hq_scans_0081 copy
На насловната страница на декемврискиот број на мексиканското издание на магазинот GQ се појавила разголена фотографија од латино убавицата Ева Лонгорија. Актерката позирала во бела долна облека со пуштена коса.

Иако полека се наближува кон петтата деценија од својот живот, Ева Лонгорија (37) и понатаму изгледа совршено. Во бели гаќички и брусхалтер се фотографирала за насловната, потврдувајќи дека е една од најубавите жени во светот.

Откако заврши серијата „Очајни домаќинки“, Лонгорија своето внимание го пренасочила на големото платно. Во јануари 2013-тата година ќе ја гледаме во филмот „Baytown Outlaws“, во кој игра со Били Боб Торнтон.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi