28 мај, 2020

Изгледа дека Хелена Кристенсен има некаква магична напивка за убавина, затоа што таа едноставно изгледа неверојатно! Моделот што пред неколку месеци наполни 43 години, повторно го покажа своето секси тело во рекламата за Reebok. Откако во последната реклама за Reebok целосно се соблече, овој пат Хелена беше облечена во провокативни бикини и патики со што ги откри своите убави и долги нозе.

Новата кампања се врти околу фактот што жените најмногу сакаат да прават во своето слободно време, а прекрасната Хелена откри дека тоа се две работи: вежбање и читање. Резултатите се видливи!

  1. најубавата жена на свет!!!

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Шоубиз // Хелена Кристенсен изгледа неверојатно во новата реклама на Reebok!!! :)))
Горе