Кејт Винслет: Ми се гади од песната на Селин Дион од филмот Титаник!

31 март, 2012
yn87

Актерката признала дека секој пат кога ќе ја слушне песната „My heart will go on” од филмот Титаник со кој и таа самата се прослави. Секој пат кога ќе ја слушне песната актерката изјавила дека и се повраќа.

„Имам чувство дека ќе повратам секој ат кога ја слушам. Не треба ова да го зборувам, но така се чувствувам. Би сакала да можам да кажам, еј слушајте ова е песна на Селин Дион,но неможам“, изјавила актерката.

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris