Клер Дејнс се трансформирала во вистинска фатална убавица!

31 јули, 2012
celeb-rundown-118

Пред ТВ камерите почнала како тинејџерка, а оттогаш се развила во вистинска актерска ѕвезда!

Клер Дејнс ја краси насловната на новиот број на британското издание на магазинот GQ, и изгледа повеќе заводливо од било кога до сега. Отворот на белиот фустан ги нагласил нејзините долги нозе, а црвените високи потептици дале впечеток на ‘femme fatale’.

Ова е идеален изглед за убавата русокса која ја гледаме во серијата ‘Homeland’ во улога на биполарна агентка на ЦИА Кери Матсон. 33-годишната актерка ја објаснила својата улога како ‘свој перверзен суперхеројски алтер-его’. ‘Иако е малку пореметена, секогаш е во право. Тоа е многу добро, бидејќи јас обично не сум’, ја објаснува Дејнс својата улога.

Актерката навистина изгледа одлично, а неодамна објавила дека чека прво дете со сопругот Хју Дејнс. Но, трудничкиот стомак сеуште не се забележува.

‘Секогаш себе се доживував премногу сериозно. Сега сфаќамдека сум опуштена. Бев навистина сериозно дете, имав премногу обврски и си играв со возрасни луѓе’, објаснува актерката во интервјуто.

http://www.youtube.com/watch?v=q4-KYAWPKzY&feature=player_embedded

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris