Наоми блесна на модната недела во Милано!

29 февруари, 2012
FASHION-MILAN-WOMEN-ROBERTO CAVALLI

Иако најпознатата црномуреста манекенка има 41 година, нејзиното појавување на пистата сите ги остави без здив! Дизајнерот Роберто Кавали очигледно сакал Наоми Кембел да биде “посебна” (како и секогаш) на гламурозниот италијански моден настан. Погледнете!

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris