28 мај, 2020

Прекрасната Никол Шерцингер покрај пејачките успеси, позната е по совршеното тело на кое сите жени му завидуваат.

Во новата кампања за модниот британски бренд London Fog таа повторно го покажа својот најголем адут, голото тело. Пејачката позирала облечена само во мантил и многумина уште еднаш и подзавиеа за совршените облини.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Шоубиз // Никол Шерцингер облечена само во мантил, повторно покажа колку е секси! :)))
Горе