28 февруари, 2020

Радио

Англискиот фудбалер Дејвид Бекам, кој неодамна сними друга реклама за долна облека, овој пат за шведскиот бренд H & M, изјави за американските медиуми дека тие не треба да се сомневаат во големината на неговата машкост. Сите фотографии биле вистински фотографии на Дејвид во Армани долната облека, а се шпекулираше дека фудбалерот  ја “поправал” ситуацијата со ставање чорапи.

“Јас никогаш не ставам чорапи во гаќи, бидејќи не ми ни треба. Јас сум задоволен со моменталната ситуација, изјавил 36-годишниот фудбалер. Сепак, тој не е сосема задоволен од своето тело: „Јас не си ги сакам моите прсти на нозете. Не селоши, но не се ни сјајни“.

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Овој Бекам право мажиште бил! Никогаш не ставал чорапи во гаќи, немал потреба! :))))
Горе