Селена планира да го откачи Џастин Бибер!

31 јули, 2012
selena

Младата двојка се заедно повеќе од една година, но на Селена во почетокот не и пречело што Џастин е две години помлад од неа. Сега тоа би можело да биде проблем…

Според пришувањата на американските медиуми, на Дизни принцезата се повеќе и пречи ароганцијата и незрелоста на Џастин.

“Тој знае некогаш да и каже дека не е свесна колку има среќа што е негова девојка. Џастин понекогаш се однесува како дете и Селена тоа не може да го поднесе. Сите пријатели и советуваат да се откачи од него. Но, Бибер секогаш се извлекува со некој романтичен гест, како кога изнајмил кино сала за тиа двајца да го гледаат Титаник “, изјавил близок извор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi