Шерил Кол малце се извалка…Не е ни чудо кога се шета по канализација!

30 април, 2012
1

“Единствениот пат до женското срце е мачење”, вели Шерил Кол додека излегува валкана од канализација. Пејачката за два дена премиерно ќе го претстави спотот за песната Call My Name, кој веднаш беше поврзан со спотот за песната We Found Love на Ријана, кој го направила во соработка со продуцентот Калвин Харис.

Погледнете уште 50 секунди од спотот кој со нетрпение го очекуваме. Шерил, дали ти треба марамче?!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi