Што уште ЈК покажала во бањата покрај секси костимот за капење!

30 јуни, 2012
jk

Познато е дека сака да се слика “од рака”, особено пред огледалото во бањата. Во последно време често се слика во костим за капење пред да замине на плажа, а сега покрај секси креација , открила уште нешто…

-Упс, повтрно ми порасна косата, што е ова луѓе мои…:))), објавила, помеѓу остаатото, Јелена Карлеуша со фотографијата која ви ја претставуваме, а која таа ја подели со виртуелните пријатели.

Да ве потсетиме, пред само неколку дека таа ја скрати косата, поточно ја извади надградбата и ги изненади сите со својата кратка коса. Меѓутоа, денес e лесно преку ноќ да ” се добие” коса до половина, па Jeца одлучи да се врати на својот поранешен изглед.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi