Таа со причина е најпосакуваната жена на светот!

31 јули, 2012
bar rafael

Ја прогласиле за најпосакувана жена на светот. А по овие фотографииќе ви биде јасно и зошто!

Преубавата израелка Бар Рафаели ги воодушевила своите фанови на Твитер со новата фотографија од поседносто снимање. Стегната во тесен, црн, чипкан костим ја покажала својата заводлива фигура и покрај тоа што е закопчана од горе до доле, успеала да за скокотне имагинацијата на многу обожаватели.

Обидете се да и најдете мана!

http://www.youtube.com/watch?v=3RFCvsmYjSU&feature=player_embedded

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi