Виртуелни сопруги за индиските ергени

31 јануари, 2012
Indian bride and groom --- Image by © India Picture/Corbis

Осамените индијци можат да создадат речиси вистинско семејство со помошта на виртуелна сопруга. Специално за таа цел е создаден сајтот “Biwihotohaisi.com” каде секој може да си земе електронска сопруга во зависност од своите желби. Изборот е помеѓу 4 жени – веселата и слатка Мили 21 година, 26 годишната Шалини наречена уште амбициозната. Третата невеста сака да командува и има 25 години, а за мажите со традиционални погледи за семејството и местото на жената во него правиот избор е покорната 25 годишна Рита.

Според креаторите на услугата, виртуелната сопруга може да помогне на слободните млади мажи да откријат што точно бараат кај една жена и така да го направат правилниот избор и во реалноста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi