Заведете го со стриптиз!

31 август, 2012
str

Ако нешто ги возбудува мажите тоа дефинитивно е соблекувањето на гардеробата кај жените. Приредете му на својот сакан сензуален танц и стриптиз. Еве неколку совети како да го хипнотизирате со стриптиз!

Излудете то – најпрво одберете нешто секси за облекување. Мажите ги интересира што се крие под таа секси гардероба. Секси црвена танга, чипка или подвезици се одличен избор. Високите штикли исто така не се на одмет.

Одберете најдобра музика – изберете некоја лесна, спора и доволно заводлива песна. Песната треба да ве натера да се движите полека и сензуално да го виткате своето тело. Немојте да у дозволите да ве допира додека ги отстранувате парчињата облека од вас. Немојте да брзате и бавно правете ги сите движења.

Соблечете се па облечете се – ова целосно ќе го полуди. Спуштете ги прерамките од градникот, а потоа вратете ги на место. Направете го тоа неколку пати, кога конечно градникот ќе го пуштите на земја, покријте ги градите со рацете. Додека ги соблекувате подвезиците, долниот веш, полека откривајте му дел по дел. Откако ќе ги соблечете фрлете ги право во неговото лице. Кога нема да имате ништо на себе полека доближете се до него и нежно мазете се. Допирајте го секаде, па дозволете му да ја преземе акцијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi