Month: м.г

189.jpg
Една од најубавите жени во светот вчера наполна 50години, а поради својата популарност таа е единствената жива личност во Австралија чиј лик е поставен на поштенска марка. Австралиската актерка и супер модел Елинор Ненси Гау, позната како Ел Мекферсон вчера наполна 50 години, а и понатака изгледа фантастично! На 21 година се омажи за францускиот […]

1712.jpg
Погледнете како црногорскиот актер ја навреди македонската пејачка Анета Наковска! Меѓунационалните конфликти во куќата на Големиот брат не престануваат. После скандалот што со своите изјави на сметка на србите и хрватите го предизвика Ава, провокациите продолжуваат, овој пат на релација Славко Лабовиќ – Анета Наковска. Црногорскиот актер во петокот ја навреди Анета, но и сите […]

1514.jpg
Маја Николиќ го исполна ветувањето да направи хаос кога ќе влезе во куќата на Големиот брат. На Ава дефинитивно и го згорчи престојот во куќата, бидејќи хрватската старлета континуирано плаче. Кога влезе во куќата Маја веднаш направи договор со Урош да ја прават Ава љубоморна. Кога старлетата виде како пејачката и каскадерот се во одлични […]

1415.jpg
Екрем Јевриќ тврди дека Станија Добројевиќ имала секс со Филип Панајотовиќ. Тој вчера утрото раскажа на повеќемина станари дека после журката видел како старлетата и манекенот заедно лежат покриени и дека креветот се тресе. Поточно, тој ноќта станал да ја побара својата миленичка, но многу се разочарал кога ја видел во кревет со Панајотовиќ. Екрем: […]

1318.jpg
Во интервјуто за радио Power  106 раперот изјавил дека неговата љубов со пејачката од Барбадос веќе не постои. Таа после ова на својот Твитер профил напишала „Ова е грозно!“. Водителот го прашал Крис Браун (23) дали тој и Ријана (25) сеуште се заљубени и во врска. „Хммммм….не, тоа е најкраткиот одговор“, одговорил раперот. Проблемите во […]

1221.jpg
Врвни научници предупредуваат дека светот го очекуваат децении климатски хаос! На светот му предстојат децении турболентни временски непогоди. Според зборовите на професорот Бедингтон, временската инерција на климатскиот систем значи дека гасовите од стаклената градина кои денес се таложат во атмосферата, ќе имаат големо влијание на временските услови во нарадните 25 години. Климатските промени за кои […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris