Month: м.г

225.jpg
Сега веќе бивша станарка, Ивана Стаменковиќ Синди се расоблече за мајскиот број на популарното списание за мажи, Мaxim. Бившата „моделка“ позираше во костим за капење откривајќи ги своите секси атрибути, а најважното е што покажа дека нема целулит, бидејќи според нејзините зборови целулитот е една од најважните работи за една жена…изјава која и донесе многу […]

177.jpg
Самсунг го претстави својот најнов производ, Galaxy Tab 3 со екран од 7 инчи кој би требало да биде директна конкуренција на помалите таблети од Епл, Гугл и Амазон. Јужнокорејската фирма понудила уред со екран од 1024X600 пиксели и Full HD 1080p. Поседува 1Gb работна и 16Gb дополнителна меморија. Секако поседува и SD слот за […]

721.jpg
Деби (50) е жена која претрпела катастрофални последици после зголемувањето на нејзините гради со помош на силиконски инпланти бидејќи добила тешка инфекција. Несреќната жена ги оперирала градите пред 15 години кога работела во порно индустријата. Само неколку дена после операцијата развила инфекција, а хирургот кој ја оперирал никаде го немало. И еве како изгледа Деби […]

521.jpg
Трач или вистина, но цел свет зборува за тоа! Британскиот Сан објави дека Кристијано Роналдо ноќта пред утакмицата на Реал во Дортмунд минатата недела ја поминал со секси бразилката позната по својот популарен задник. Како и да е Роналдо на Фејзбук негирал дека ја изневерил својата преубава девојка Ирина Шајк со девојката со најубав задник […]

422.jpg
Пејачката Ана Николиќ од секогаш важеше за една од најзгодните пејачки на естрадата. Долгите нозе, виткото тело и нејзиниот стегнат задник привлекуваа внимание каде и да се појавеше. Меѓутоа Ана неодамна накачи доста килограми и видете како изгледа со новото елегантно пополнето телце.  

327.jpg
Таткото на Крис Браун го советувал да ја раскине врската со Ријана бидејќи се плаши дека во спротивно би имало трагични последици. Клинтон Браун смета дека неговиот син и Ријана се премногу слични, што не е добро за нив. Тој за таблоидот Сан изјавил дека би бил среќен ако оваа врска се распадне. Таткото на […]

224.jpg
Фотосесии, камери и голема популарност. Иако сите мислат дека животот на Сораја веројатно бил вистинска бајка, тој не бил ни блиску до тоа. Откако семејството на мајката на старлетата ја протерало, затоа што останала бремена, Сораја е наскоро предадена на згрижувачко семејство. Потоа следеле болните денови, бидејќи мајка и по неколку месеци Сораја ја сместила […]

223.jpg
Денешниот маникир предлог ви овозможува да изберете една од трите оргинални идеи што ќе ви ги претставиме. Боите во кои е изработена декорацијата на ноктите се црвена, бела и сина.  Одлични комбинации и бои кои се апсолутен тренд. Инструкции:  

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi