Month: м.г

1214.jpg
Старлетата наводно бременоста ја прекинала во петта седмица откако открила дека забременила на Фарма со својот сегашен дечко Филип. Откако Станија Добројевиќ имаше здравствени проблеми после што изјави дека мисли дека е трудна, наводно се испостави дека старлетата имала реална причина за загриженост, па според она што го објавија српските медиуми се смета дека набрзо […]

1117.jpg
Сакоата: ефектни, шик, едноставни, практични. Класични, а модерни! И оваа пролет сакоата се во тренд. Секси и “строги” во исто време, исто како и во претходната сезона така и оваа тие се моден императив! Одлучете се за оние со средна должина, или малку подолги, но внимавајте на тоа добро да ви прилегаат, и да не […]

817.jpg
Земајќи ги повеќето нешта здраво за готово, многумина од нас жалат за тоа што не го направиле или за она што го направиле, без да размислуваат за последиците. Меѓутоа, човечки е да се греши! Но, единствената грешка, која никогаш не треба да си ја дозволиме, е да ги игнорираме нашите мајки! Во секоја прилика не […]

721.jpg
Бившите станари во куќата на Големиот брат, Ивана Стаменковиќ Синди и Урош Чертиќ не ја кријат својата љубов што пејачката го потврди и на својот Фејсбук профил. Парот често може да биде забележан во опуштена дневна прошетка како и по ноќните клубови. Се почесто се заедно, речиси неразделни, а Урош во последно време присуствува и […]

622.jpg
Жељко изјавил дека старлетата му била забава за една ноќ, на што таа бурно изреагирала. После фаталниот бакнеж помеѓу Жељко Стојановиќ и Нада Џукиќ Блонди што се случи минатиот четврток на сплавот “Два галеба“, страстите не се смируваат. Но се покажа дека не е баш идила како што изгледаше на прв поглед. –          Ајде да […]

525.jpg
Дури и Кристијано Роналдо има желба да се слика со некого. Во повеќето случаи е оној кој безволно стои и позира пред фото објективите исполнувајќи ги желбите на своите фанови. Овој пат сам се пофали со фотографиите каде е заедно со Ријана. Светската поп ѕвезда му ја исполни желбата на потугалецот за време на концертот […]

422.jpg
Бакнежите не одржуваат здрави и среќни, факт потврден со неодамнешната студија посветена на ефектот од бакнежите. За да го знаеме ова можеби и не ни беше потребна потврда од стручни лица бидејќи тешко дека на светот постои човек што не сака да споделува бакнежи со саканиот човек или особа која не е свесна дека бакнежите […]

224.jpg
Ејприл Мишел Браун (46) сакала да го зголеми задникот со силиконски импланти од црниот пазар поради што и биле ампутирани двете нозе, рацете и задникот. Платив ужасно висока цена за ништо и затоа ќе плаќам до крајот на својот живот – рекла Ејприл и додала дека сега сака да ги предупреди девојките ширум светот за […]

165.jpg
Ретки растенија, магични рушевини надополнети со ѕвук од водопад: ботаничката оаза Нимфа во близина на Рим е изработена во англиски стил и е прогласена за најромантична градина во светот. Градината потекнува од 19 век кога аристократското семејство Каетани ја превзема земјата која со векови била напуштена во близината на Нинфа, град кој е напуштен уште […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi