Month: м.г

1215.jpg
Во денешната нежна галерија ќе видите прекрасни комбинации од две фотографии, каде се прикажани мајките и бебињата пред и после нивното раѓање. Во почетокот е стомачето на мама со скапоцениот плод, а после ги гледаме како изгледаат откако малечките се појавиле на бел свет. На некои слики присуствуваат и среќните татковци.

1119.jpg
Можете ли да поверувате дека жената и мажот на оваа фотографија се еден ист човек? Разликата е во тоа што на десната страна гледате како изгледала претходно, а од левата страна – после терапии и операции за промена на полот. Повеќе такви колажи можете да разгледате во галеријата што следува:

1017.jpg
Полската убавица Ана Рубик дефинитивно е создадена за провокации. До сега сме ја виделе 30 годишната убавица во најразлични улоги. А најчесто ја гледаме без облека. Во септемврискиот број на списанието  Industrie Magazine плавушата е претставена како сериозна бизнис дама. Но зошто е гола во канцеларија можеме само да претпоставуваме…  

927.jpg
Модерната шминка за следната сезона ја дефинираат водечките стилисти на најпрестичните брендови во светот. Ги разгледавме новите колекции за есен – зима 2013/14 година за да уточниме какви се тенденциите во сферата на шминката. Темен кармин Следната сезона нема да згрешите ако го акцентирате вниманието врз усните. Стилистите ви препорачуваат да пробате различни темни нијанси […]

733.jpg
Како и својата ќерка Ким Кардашијан која се прослави откако во јавноста “случајно“ се појави нејзиниот порно филм и Крис Џенер одлучила да ја продолжи традицијата па среде семејниот ручек се пофалила дека таа и нејзиниот сопруг  Брус имаат домашно видео кое изобилува со жешки сцени. Секако Крис тоа го изјавила за време на реалното […]

632.jpg
Нејзиниот живот започна како најубава бајка која набрзо се претвори во кошмар од кој излезе како победник, но само за кратко. Дајана е жената која стави печат на цела една ера и беше најголема закана за моќната британска монархија… Се чинеше дека таа ноќ помеѓу 30 и 31-ви август 1997 година целиот свет застана. Лејди […]

533.jpg
Вистина е дека кој ќе ги остави цигарите ќе се здебели дури и кога храната што ја внесува е иста како претходно. Швајцарските научници откриле дека дури 80% од луѓето кои престануваат да пушат во рок од само неколку месеци добиваат во просек 7 килограми и тоа сало. Оваа нелогичност ги натерала да откријат зошто […]

434.jpg
Исламистите ги тероризираат припадниците на христијанската вера и ги палат нивните цркви, па околу половина милион од нив морале да ги напуштат своите домови. Дамаск – Пеколот на војната Бунтовниците во Сирија ги тероризираат христијаните кои претставуваат околу 10% од вкупното население. Радикалните исламисти ги палат нивните цркви, брутално ги убаваат и силуваат христијаните. Од […]

333.jpg
Станува збор за славната убавица од Колумбија која со своите фантастични облини го магепса светот… Дали ја препознавате младата дама на сликата? Колумбиската убавица е родена пред 41 година, ја започнала својата кариера како манекенка и набрзо стекнала голема популарност во Јужна Америка.  Денес е позната актерка ширум светот… Софија Вергара

243.jpg
Доколку една од вашите големи желби е да имате фустан или некое друго парче облека кое припаѓало на Цеца Ражнатовиќ и тоа е можно, а цената е права ситница – комплетот кој популарната пејачка го носеше на 28 јуни на концертот на Ушче е на продажба и чини 104 000 српски динари. После спектакалот на […]

170.jpg
Старлетата уште еднаш одлучи да ги почасти своите фанови разголувајќи го и објавувајќи го на социјалните мрежи својот славен задник. Старлетата до таа мера го испромовира својот задник што не постои човек на овие простори кој не знае како изгледа заоблената позадина на гордата сопственичка. Додека некои девојки се гордеат со својата интелигенција, диплома, успех […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris