Month: м.г

1114.jpg
Фолк пејачката повторно се расправа со Дивна Карлеуша, а на имотот деновиве паднаа по кој знае кој пат уште многу тешки зборови… Тензиите помеѓу Зорица Марковиќ и Дивна Карлеуша на Фарма секојдневно растат се повеќе и повеќе. Фолк пејачката и водителката вербално си дофрлуваат една на друга тешки збориви, а кофликтот ќе имате прилика да […]

107.jpg
Јелена Карлеуша се огласи за прв пат откако медиумите објавија за судската пресуда која ја задолжува да и исплати на Цеца Ражнатовиќ оштета во вредност од 1500 евра поради навреда и клевета во нејзиното отворено писмо. ЈК на Твитер, без влакна на јазикот, повторно плука на адреса на својата најголема ривалка на естрадата.

99.jpg
Сораја Вучелиќ продолжува по старата добра традиција да предизвикува преку социјалните мрежи. Овој пат надарената старлета на својот Фејсбук профил поставила фотографија каде во прв план се нејзините бујни гради, додека преку белата маичка што ја носи јасно се оцртуваат брадавиците.

811.jpg
Официјално најубавата жена на светот се сликала пред година дена во разголено издание, што не е според правилата на надпреварот каде завчера победи. Филипинката Меган Јанг се најде во центар на скандал бидејќи е утврдено дека се сликала топлес, па затоа голема е и веројатноста да остане без круна, поради кршење на правилата. Додека некои […]

715.jpg
Наташа Беквалац, која во моментов е на Ибица со ново/стариот дечко Владо Вуксановиќ, секојдневно на својот Твитер профил поставува фотографии каде покажува колку и е убаво во сончевата Шпанија, а сега фановите ги почасти со слики каде доминира нејзиниот задник. Пејачката која најави дека во почетокот на октомври ќе издаде нов албум, повторно е во […]

618.jpg
Сексот е неисцрпна тема особено кога се работи за сексуалните искуства на славните и познатите. Овој пат славните холивудски фаци без устручување и влакна на јазикот ги откриваат сите свои необични тајни, од позите кои ги сакаат до играчките што ги користат. Анџелина Џоли невиноста ја изгубила на 14 години, а како што самата признава, […]

520.jpg
Една топла семејна приказна неодамна ги трогна срцата на многу Американци. Синди Мурај и Роберт Вилиамсон, се сестра и брат од Денвер, чија повторна средба после цели 37 години се случила деновиве. Нивните родители се разделиле 70-те години на минатиот век после што Синди се преселила со мајката, а Роберт останал да живее со таткото. […]

424.jpg
Само еден на 100 милиони луѓе во светот имаат способност да зборуваат наназад. Оваа специфична вештина според науката е доказ за надприродна интелигенција. Момчето се вика Самил и живее во Нови Пазар. Оди во училиште и игра фудбал во локалниот клуб. На прв поглед обично дете, но се додека не прозбори. Науката сеуште нема конкретни […]

325.jpg
Тим американски научници тврдат дека со помош на матични клетки можеме дури три пати да го продолжиме животот. Врз основа на експерименти спроведени на лабораториски животни, заклучиле дека матичните клетки го одложуваат стареењето. Направиле експеримент со глувци при што на едната група и вбризгале матични клетки, а потоа направиле споредба со групата која не примала […]

225.jpg
Островот Гаиола се наоѓа во близина на Наполи, а освен што е познат како туристичка дестинација поради необичниот облик, за него е поврзана една мошне интересна урбана легенда. Според легендата островот е проколнат и на секој од неговите сопственици им се случила некаква трагедија или набрзо после купувањето на островот, умреле. Првата смрт се случила […]

423.jpg
“Холивуд е град на кокаинот, но всушност тревата е многу подобра. Како и екстазите. Тоа се наркотици што ти носат среќа и те социјализираат. Те тераат да бидеш надвор меѓу пријателите, да комуницираш. Да излезеш надвор, а не да се криеш во тоалетот.“ Тоа го сподели бившата Хана Монтана без оглед на тоа што поголемиот […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi