Pagani Huayra: Диво божество

30 септември, 2013
1

После моделот “Зонда“, Пагани не сакаше да направи некој сосема обичен, нов проект. Знаеа дека треба да направат нешто специјално…Нешто како “севишниот“ меѓу автомобилите. И така, како фасцинација на летањето и силата на ветриштата, и форми кои движењето на воздухот ги прави во природата, создаден е ултимативниот автомобил – “Хуарја“.

Foto: TopSpeed.rs

Foto: TopSpeed.rs

Foto: TopSpeed.rs

Foto: TopSpeed.rs

Foto: TopSpeed.rs

Foto: TopSpeed.rs

httpv://www.youtube.com/watch?v=-_bakHYcD9o

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi