Измерете го пенисот со мобилниот телефон

31 јануари, 2013
апликација

Корисниците на Ајфон и Андроид од сега на своите „паметни“ телефони ќе можат да превземат една многу интересна апликација „Condom Size“ која служи за унапредување на сексуалната едукација, така што мерките на вашиот пенис ќе ги спореди со други познати величини.

Правилата според кои се мери машката „гордост“ се многу едноставни, бидејќи апликацијата функционира на принципот линијар на извлекување- го доближувате телефонот и бирате опција дали сакате да мерите во инчи или во сантиметри.

t2222-penis500

Ако ја сакате оваа апликација на вашиот паметен телефон, ќе треба и да платите 99 центи. Достапна е само за корисниците на паметни телефони и лица постари од 17 години.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi