Крвава свадба: Руски рулет со катастрофален крај! (видео)

30 ноември, 2013
14

Рускиот рулет е потенцијално смртоносна игра на среќа каде играчот си пука сам во глава со пиштол во чиј цилиндер има само еден куршум.

Така шансите за да се преживее најчесто се 1:6. На една свадба во Русија оваа игра завршува со катастрофален крај…

Погледнете го видеото:

http://www.youtube.com/watch?v=tYs8vBMIhj4#t=38

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi