Како на филм: Мафијашки бос жив изеден од свињи!

30 ноември, 2013
15

“Беше такво задоволство да се слушне како Франческо Ракоста вришти од болка. Мама миа како вриштеше. Ништо не остана од него. Тие свињи баш биле гладни“, се фалел Симон Пепе (24), нарачателот на убиството во телефонскиот разговор.

Рим – Италијанскиот мафијашки бос Франческо Ракоста прво бил претепан со метални шипки, а потоа додека сеуште бил жив е фрлен во свињарник каде животните жив го изеле.

Пепе откако бил уапсен го признал убиството и уште три убиства. Тој изјавил дека мотивот е одмазда поради смртта на неговиот шеф Доменик Бонарџа.

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi