Под просек: Девојката го оставила поради мал пенис, тој снимил документарец!

30 ноември, 2013
13

Американецот Патрик Мут (30) бил јавно посрамотен откако ја запросил девојката за време на утакмица, а таа го одбила бидејќи имал мал пенис.

Патрик решил да го прошета светот и да ја открие мистеријата околу вечното прашање: Дали големината е толку важна? Снимил и документарец за својот мал пенис.

Жените со кои разговарал му рекле дека големината е важна, но не и пресудна. Разговарал и со неговите бивши девојки. На скалата од 1 до 10, една му дала 3, а друга пристојно одговорила дека би можело да биде поголем. Девојката со која ја изгубил невиноста изјавила дека ништо не почувствувала.

“Не ми беше непријатно да разговарам со сите тие луѓе. Сметам дека им правам услуга на сите мажи ширум светот со ваков проблем!“ – вели Патрик.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi