Адриана Лима без шминка

31 мај, 2013
8

Макар и банална, вистината е дека шминката од обична жена прави убавица. Адриана Лима е супер модел која може да се пофали освен со совршено тело и после раѓањето на двете деца како и со природно убаво лице.

Убавата жена е убава и без шминка! А тоа важи дупло за убавицата Андриана Лима која изгледа подеднакво убаво со или без шминка.

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi